All for Joomla All for Webmasters

Warsztaty Edukacyjne – Dla Kogo?

Celem naszym warsztatów jest rozbudzenie kreatywnego myślenia, usprawnienie komunikacji i integracja uczniów, a przy tym zdobywanie wiedzy na różnorakie tematy. Każdy warsztat w przyjazny sposób łączy w sobie elementy nauki i zabawy. Dostosowując warsztaty edukacyjne do potrzeb i możliwości dzieci, przygotowaliśmy dwie wersje każdego z warsztatów edukacyjnych: dla uczniów klas I – III i IV – VI.

Warsztaty edukacyjne odbyć mogą się w szkole, w godzinach lekcyjnych lub jako zajęcia dodatkowe.

Warsztaty edukacyjne przygotowane przez Fundację KReAdukacja rozwijają kluczowe kompetencje społeczne zostały przygotowane w dwóch wersjach: dla uczniów klas IV – VI i szkół ponadpodstawowych.

Warsztaty edukacyjne dla dzieci mogą być realizowane zarówno w szkole, jak i w wersji wyjazdowej – w wybranym przez klienta i/lub zaproponowanym przez KReAdukację miejscu (np. las Dąbrowa nad Zalewem Zemborzyckim – możliwość zorganizowania ogniska).

RODZAJE WARSZTATÓW DLA DZIECI

Warsztaty edukacyjne: W świecie wróżb, Opowieść wigilijna, Z najlepszymi życzeniami, „Powiedziała sosna, że zbliża się wiosna”, Radosne Alleluja, „Nie ma jak u mamy…”, „Tańcowała igła z nitką”

Warsztaty rozwijające kompetencje społeczne: zGrupowani, czyli warsztat pracy w grupie, Warsztat KreAdukacja, czyli warsztat kreatywności, Od drzewa do papieru.

Nasze warsztaty do świetna zabawa i edukacja w jednym. Każdy warsztat to wyjątkowa przygoda dla dzieci. Doświadczeni animatorzy Fundacji KReAdukacja potrafią nawiązać wspaniały kontakt z grupą i dbają aby każdy uczestnik wrócił do domu z niezapomnianymi wrażeniami. 

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami naszych warsztatów

warsztaty.kreadukacja.org, www.warsztaty.kreadukacja.org, warsztaty edukacyjne, warsztaty edukacyjne dla dzieci, warsztaty edukacyjne dla szkół podstawowych, 6 POWODÓW DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE WARSZTATY EDUKACYJNE, warsztaty dla dzieci, warsztaty okolicznościowe, zamówienie warsztatów dla dzieci, osoba do warsztaty edukacyjne są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, warsztaty edukacyjne odbyć mogą się w szkole, w godzinach lekcyjnych lub jako zajęcia dodatkowe, przygotowane w dwóch wersjach: dla uczniów klas IV – VI i szkół ponadpodstawowych, mogą być realizowane zarówno w szkole, jak i w wersji wyjazdowej, możliwość zorganizowania ogniska, w sprawie zamówienia warsztatów, prosimy o kontakt, kontakt, Ela Kusek, ela.kusek@kreadukacja.org, warsztaty edukacyjne, w świecie wróżb, Opowieść wigilijna, Z najlepszymi życzeniami, „Powiedziała sosna, że zbliża się wiosna”, Radosne Alleluja, „Nie ma jak u mamy…”, „Tańcowała igła z nitką”, warsztaty rozwijające kompetencje społeczne, zGrupowani, czyli warsztat pracy w grupie, Warsztat KreAdukacja, czyli warsztat kreatywności, Od drzewa do papieru, edukacja poza szkolna, warsztaty dla dzieci, zajęcia poza szkolne, Fundacja KReAdukacja, Lublin, wzbogacenie pracy z uczniem, nowe techniki pracy, kreatywne zajęcia, kreatywne techniki, aktywne zaangażowanie uczniów, kształtowanie postawy aktywności obywatelskiej, twórcze postawy, postawy prospołeczne, postawa obywatelska, warsztaty prowadzą doświadczeni trzenerzy, doświadczeni animatorzy, kalendarz warsztatów, wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, cały rok szkolny, warsztaty w czasie roku szkolnego, każdy warsztat to wyjątkowa przygoda dla dzieci,