Deprecated: Korzystanie z Elementor\DB::is_built_with_elementor uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.2.0! Zamiast tego użyj Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/a5240/domains/warsztaty.kreadukacja.org/public_html/wp-includes/functions.php on line 5325

Lubelskie Tradycje Listopada i Grudnia 2019

Lubelskie tradycje
listopada i grudnia

warsztaty edukacyjne
dla szkół podstawowych Województwa Lubelskiego

Warsztaty edukacyjne „Lubelskie tradycje listopada i grudnia”, odbywające się w listopadzie i grudniu 2019 roku, skierowane były do uczniów szkół podstawowych Województwa Lubelskiego. Głównym celem działań było zwiększenie wiedzy o wielokulturowości Lubelszczyzny poprzez pokazanie tradycji i zwyczajów w listopadzie i grudniu wśród najmłodszych mieszkańców regionu.

Uczestnicy w trakcie trzygodzinnych warsztatów edukacyjnych poznali zwyczaje i zabawy, jakie dawniej były obecne na Lubelszczyźnie, dowiedzieli się, w jaki sposób przeżywano końcówkę roku kalendarzowego i sami przygotowywali andrzejkową lub świąteczną ozdobę – lampion, aniołka lub tradycyjną podłaźniczkę. Zapraszamy do obejrzenia fotografii.

belka-lubelskie tradycje listopada i grudnia 2019-2
Call Now ButtonZadzwoń i Zamów Warsztaty